STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU

POSperita podwójnym zwycięzcą!

dodano: 2017-09-15, autor: Michał Fijałkowski
nagroda POS
UDOSTĘPNIJ

Z radością informujemy, że display’e firmy POSperita zajęły I miejsce w dwóch kategoriach konkursu POS STARS 2017! Wyniki konkursu ogłoszono 14 września podczas Festiwalu Marketingu w Warszawie.

Profesjonalne grono jury złożone ze specjalistów z branży przyznało dwie główne nagrody kreacjom POSperity w kategoriach moto i finanse.

W pierwszej kategorii zwycięską kreacją została brama reklamowa „Podnośnik sprzedaży”, której rozmiar i efektowna forma intrygują oraz przyciągają uwagę klientów producenta akcesoriów motoryzacyjnych.

 

W kategorii finanse uznanie jury zdobył floor stand na ulotki banku Pekao S.A. „Bezpieczne finanse – bezpieczne wakacje”, który był propozycją do kampanii produktowo-edukacyjnej banku. Do promocji akcji wybrano prostą formę display’a z ciekawą grafiką.

 

Serdecznie dziękujemy jury za to wyróżnienie. Jest ono dla nas podkreśleniem, że rozwiązania, które proponujemy naszym klientom, sprawdzają się w wielu obszarach. Oba POSy wykonane zostały z tektury falistej, która daje nam nieograniczone możliwości kreacji, jest łatwa w transporcie i zapewnia optymalizację budżetów marketingowych naszych klientów – mówi Beata Rozbiecka Digital Marketing Manager w firmie POSperita.  

 KOMENTARZE

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze komentarza, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, Twój komentarz został zapisany poprawnie.

BLOG PROWADZONY PRZEZ

img-responsive

ZNAJDŹ NAS NA

PRZECZYTAJ TAKŻE

AUTORZY POSTÓW

TAGI