STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU

POS. Pomysły ze świata cz.3

Prosty glorifier wykonany z kartonu przyciąga uwagę ciekawą formą, bezpośrednio nawiązującą do nazwy marki, której produkty promuje. W ten sposób kosmetyki do włosów Pineapple Heads prezentowane są na minimalistycznym, kartonowym ekspozytorze w kształcie ananasa. Dzięki wyciętym w podstawie otworom opakowania są stabilnie ulokowane i nie przewracają się. Biel stanowi dobre tło do prezentacji nieprzekombinowanych opakowań – podkreślonych jedynie wybranym kolorem. Proste i pomysłowe rozwiązanie.   

Display prezentujący napoje Lucozade wykorzystuje moc bąbelków. Nieregularna konstrukcja wykonanego z tworzywa ekspozytora przywodzi na myśl zamknięty w butelkach płyn. Ułożone pod kątem „kieszenie” z tworzywa prezentują butelki z napojem w niecodzienny sposób. Nadrukowane bąbelki dopełniają całości, nadając konstrukcji dynamizmu.

 

 

Display prezentujący gry z serii Monopoly jest klasyczny, ale doskonale nawiązuje do znanych konsumentom symboli marki – „brand hero” w postaci biznesmena w eleganckim smokingu oraz charakterystycznego logo na czerwonym tle. Uwagę klientów z pewnością przyciągnie umieszczony na szczycie kartonowego ekspozytora diament.


BLOG PROWADZONY PRZEZ

img-responsive

ZNAJDŹ NAS NA

PRZECZYTAJ TAKŻE

AUTORZY POSTÓW

TAGI