STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU

POS. Pomysły ze świata cz.1

 

Kartonowy display firmy Anta w ciekawy sposób prezentuje obuwie sportowe dedykowane koszykarzom. Konstrukcja sugeruje, że w tych butach konsument jest w stanie osiągnąć świetne wyniki sportowe. Całość utrzymana jest w stonowanej kolorystyce – to buty mają przykuwać uwagę klienta.

 

 

Ciekawy sposób na promocję ciastek opierający się o zasadę cross-merchandisingu. Opakowania ze słodką przekąską umieszczono w kartonowym displayu idealnie odwzorowującym ogromny karton mleka. Połączenie mleka i ciastek to popularny deser serwowany dzieciom, stąd pomysł na zestawienie tych dwóch produktów. Display wyposażono w kółka, dzięki czemu łatwo ustawić go w dowolnym miejscu sklepu.

 

Kto nie zna słynnej fioletowej krowy z reklam Milki? Kultową „brand hero” znanej marki czekoladowych przysmaków można spotkać także w sklepach – pod postacią ekspozytora. Wykonany z tworzywa display pozwala na prezentację różnych produktów – a to dzięki zróżnicowanym formom ekspozycji. Wiadra stylizowane na drewniane, standardowe półki i displaye typu in-shelf sprawiają, że na fioletowej krowie mogą znaleźć się zarówno produkty opakowane w pudełka – takie jak czekoladki czy ptasie mleczko – jak i pojedyncze opakowania czekolad, cukierków czy batoników.

 


BLOG PROWADZONY PRZEZ

img-responsive

ZNAJDŹ NAS NA

PRZECZYTAJ TAKŻE

AUTORZY POSTÓW

TAGI