STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU

Planuj i oszczędzaj dzięki rozwiązaniom pick&mix

dodano: 2016-12-14, autor: Ewa Studniarek
pick&mix
UDOSTĘPNIJ

Decydując się na współpracę z dostawcą materiałów POS, warto zwrócić uwagę nie tylko na bogactwo oferty i jakość produkowanych przez niego materiałów, ale także to, czy zapewni nam kompleksową obsługę. Konieczność angażowania kolejnych partnerów i próba zgrania działań wszystkich ekip tak, by np. sklepy wyposażone były w materiały POS, zgodnie z planowanym harmonogramem to nie lada wyzwanie. Dlatego też możliwość współpracy z jednym rzetelnym partnerem od etapu planowania kampanii po jej zakończenie stanowi pewnego rodzaju luksus, na który możesz sobie pozwolić dzięki m.in. rozwiązaniom typu pick&mix.

Wyobraźmy sobie sytuację: przedstawiciel sieci retail regularnie planuje kampanie POS i zamawia potrzebne do swoich sklepów materiały wspierające sprzedaż. Jeśli firma, którą wybierze, zajmuje się wyłącznie produkcją POS-ów albo np. samym montażem, czeka go mnóstwo pracy i wyszukiwanie kolejnych partnerów. Jedna firma przeprowadza audyt, inna wykonuje pomiary i przygotowuje materiały, a sam zainteresowany następnie musi jeszcze zorganizować ich przewóz – czasem nie tylko do jednego, a do wielu punktów sprzedaży na terenie całej Polski, zapewnić montaż i właściwe rozmieszczenie ekspozycji w danym czasie oraz – w przypadku displayów czy stojaków – jej zatowarowanie. To generuje dodatkowe koszty, ale przede wszystkim pochłania mnóstwo czasu. Czasu, który dzięki wyborowi odpowiedniego partnera POS, można z powodzeniem zaoszczędzić.

Partner od A do Z

To partner, który oferuje swoim klientom kompleksową obsługę kampanii POS. Kompleksowość można rozpatrywać w różnych wymiarach. W firmie POSperita dołożono wariant pick&mix. Co to oznacza? Klient zleca  jakie materiały wspierające sprzedaż należy dla niego wykonać, a także na kiedy i dokąd  je dostarczyć. Firma zajmuje się resztą. Przeprowadza audyty w sklepach, w których kampania ma zostać przeprowadzona, podpowiada, z jakich materiałów warto skorzystać. Jeśli potrzeba - wykonuje niezbędne pomiary. Następnie drukuje, wykańcza, pakuje, pilnując, by odpowiednie materiały wspierające sprzedaż trafiły na czas do sklepu, w którym rozpoczyna się bądź trwa kampania POS. W końcu montuje je na miejscu, w punkcie sprzedaży, a po zakończeniu prac  – może na życzenie zarejestrować efekty i przekazać raport.

Co więcej, klient ma możliwość wyboru, kiedy i jakie materiały powinny zostać przygotowane i dostarczone – nie musi zamawiać wszystkich naraz, a następnie głowić się, jak i gdzie je przechować, by backlighty, shelfstoppery, hangery, folie do wyklejania witryn, czy standy nie uległy zniszczeniu. W proponowanym i z powodzeniem wykorzystywanym systemie klient dobiera potrzebne materiały i ich ilości indywidualnie dla każdego sklepu w danej sieci, a już głowa producenta w tym, żeby wszystko dotarło i zostało zamontowane jak należy.

Inne zalety pick&mix!

System pick&mix umożliwia również szybszą i sprawniejszą pracę w samej drukarni. Dzięki niemu producent może właściwie rozplanować realizację danej kampanii, by zoptymalizować proces produkcji poszczególnych materiałów pod kątem czasu i kosztów. To sprawia, że np. elementy ze stałą lub powtarzalną grafiką mogą zostać wydrukowane i wycięte wcześniej, a następnie tylko czekają na pozostałe materiały, które po skompletowaniu zostają niezwłocznie wysłane. Dzięki temu nic nie dzieje się na ostatnią chwilę, a klient ma pewność, że wybrane materiały POS, które zamówił, dotrą do punktów sprzedaży na czas, zgodnie z założeniami kampanii.

 

Planujesz kampanie POS? Potrzebujesz cyklicznej wymiany hangerów, naklejek, czy headerów w sieci sklepów? Wypróbuj działanie systemu pick&mix! Dowiedz się więcej!

 KOMENTARZE

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze komentarza, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, Twój komentarz został zapisany poprawnie.

BLOG PROWADZONY PRZEZ

img-responsive

ZNAJDŹ NAS NA

PRZECZYTAJ TAKŻE

AUTORZY POSTÓW

TAGI