STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU

POSplanner - nowoczesne i skuteczne narzędzie w planowaniu kampanii POS .

dodano: 2017-04-19, autor: Ewa Studniarek
kampania POS
UDOSTĘPNIJ

Udana kampania POS to nie tylko precyzyjnie zadrukowane materiały wspierające sprzedaż. To także właściwe i umiejętnie zaplanowane działania związane z zamawianiem, montażem i kontrolą całego asortymentu POS. W odpowiednim planowaniu kampanii mogą nam pomóc nowoczesne rozwiązania IT, które oferuje swoim klientom POSperita. Jednym z nich jest POSplanner.

Kiedy już wymyślimy sobie kampanię, zaplanujemy budżet, zdecydujemy się na konkretne POS-y dopasowane do potrzeb i możliwości danego punktu sprzedaży, co dalej? Jak na bieżąco sprawdzać czy nasze POS-y dotarły na czas w wybrane miejsca i zostały poprawnie zmontowane, jak zadbać o ich rotację, czy wymianę, jak kontrolować ich zatowarowanie lub ocenić czy nasza kapania przyniosła oczekiwane efekty?

Dziś mamy taką możliwość. W zaplanowaniu i kontroli pomogą nam aplikacje, dzięki którym zaoszczędzimy cenny czas, ale także sprawnie przeprowadzimy całą kampanię, a nawet kilka akcji jednocześnie. Jednym z narzędzi, które proponuje POSperita jest POSplanner. Firma umożliwia korzystanie z nowoczesnych rozwiązań w dowolnych konfiguracjach, bez dodatkowych opłat dla stałych klientów.

System POSplanner powstał z myślą o wspieraniu marketingowych kampanii POS i ułatwieniu ich koordynacji. Aplikacja umożliwia planowanie kampanii, przygotowanie materiałów POS, zamawianie, a także kontrolowanie takich obszarów jak: logistyka, stan realizacji dostaw i instalacji materiałów. Dzięki jednemu oprogramowaniu można zarządzać kampaniami nawet w kilkuset lokalizacjach jednocześnie, a także monitorować na bieżąco cały proces. System zintegrowany jest ze sklepem on-line, dzięki czemu pozwala również na szybkie i sprawne domawianie nowych POS-ów i druk od ręki.

Kilka funkcji w jednym miejscu

POSplanner to bardzo intuicyjna aplikacja webowa. Dzięki przejrzystemu interfejsowi wszystkie informacje są tak uporządkowane, aby  bardzo łatwo do nich dotrzeć, co jest niezwykle istotne w procesie planowania.

W prosty sposób możemy przygotować działania dotyczące danej kampanii POS w wielu obiektach i w różnych lokalizacjach. Możemy np. oznaczyć datę, kiedy materiały POS powinny dotrzeć do konkretnego punktu sprzedaży i zostać zainstalowane. Możemy prowadzić różne kampanie jednocześnie. Ponadto, aplikacja ułatwia nam ustalenie, czy wszystkie działania zostały zrealizowane w terminie dzięki możliwości publikacji potwierdzeń graficznych dotyczących np. instalacji materiałów.

W kilku prostych krokach zaplanujemy kompleksowe akcje promocyjne, a w tym ilość wykorzystywanych POS-ów, terminy trwania ekspozycji oraz kwotę, który chcemy przeznaczyć. Już na wstępie mamy ceny, dzięki którym możemy oszacować koszty i bardziej racjonalnie zarządzać budżetem, uwzględniając przy okazji wszystkie składowe kampanii. Określimy też konkretne sklepy, czy oddziały, do których wybrane materiały mają dotrzeć. Dzięki kreatorowi w łatwy sposób dostarczymy pliki – projekty graficzne, co znacznie przyspieszy proces produkcji.

Zaplanowane przez nas działania oraz materiały POS na bieżąco możemy monitorować. W tym zachodzące w projekcie zmiany – np. czy został już wydany nr listu przewozowego lub czy paczka dotarła do wybranego oddziału. Mamy również możliwość natychmiastowego zgłoszenia reklamacji. W przypadku np. uszkodzenia mechanicznego w sklepie, opisu usterki i załączenia fotografii, możemy przyspieszyć proces wymiany np. folii na witrynie, naklejki podłogowej, czy standu.

Program umożliwia wygenerowanie kompletnego raportu ze stopnia zaawansowania kampanii. Taki dokument zawiera kompletne informacje dotyczące projektu i etapu, na którym aktualnie on się znajduje.
Jako, że POSplanner został zsynchronizowany ze sklepem on-line, umożliwia natychmiastowe składanie zamówień na dodatkowe materiały POS.

Praktyczna pomoc od zaraz

POSplanner to tylko jedno z narzędzi, które znacząco ułatwia zarządzanie rozległymi projektami. W przypadku zainteresowania, jak w praktyce wygląda korzystanie z rozwiązań, które rzeczywiście ułatwiają pracę działom marketingu, a przede wszystkim oszczędzają czas i pieniądze, zachęcamy do ich przetestowania już przy kolejnej kampanii.

http://www.posperita.pl/page/Oferta/rozwiazania-it

 

 KOMENTARZE

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze komentarza, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, Twój komentarz został zapisany poprawnie.

BLOG PROWADZONY PRZEZ

img-responsive

ZNAJDŹ NAS NA

PRZECZYTAJ TAKŻE

AUTORZY POSTÓW

TAGI