STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU

Nasza nowa inwestycja w offset = produkcja i optymalizacja kampanii POS w jednym miejscu!

dodano: 2016-08-31, autor: Ewa Studniarek
offset drukarnia
UDOSTĘPNIJ

Od teraz POSperita to synonim możliwości realizacji i optymalizacji kampanii POS w jednym miejscu. Możecie nas kojarzyć z kompletną ofertą na materiały POS i różnymi technologiami druku (cyfra, offset).

Dzięki kolejnej technologii, w którą zainwestowaliśmy i o którą uzupełniliśmy naszą produkcję, wyszliśmy naprzeciw potrzebom dużych nakładów. Tak! Teraz stojaki, owijki, human standy, czy nakładki na bramki będziemy mogli drukować nie tylko w setkach, ale również w tysiącach egzemplarzy.

Planując kampanię POS nie będziecie musieli się już zastanawiać nad rodzajem druku, czy nad możliwościami projektowymi i wyceniać materiały reklamowe jednocześnie w kilku drukarniach. Zarówno dzięki technologii cyfrowej, jak i ukierunkowanej na offset – będziemy mogli realizować dla Was najbardziej kompleksowe, pod względem zróżnicowanych ilości i użytych materiałów, kampanie POS i optymalizować ich koszty.

Kiedy pomyślisz „kampania POS”, "różne materiały", „zwiększenie sprzedaży”, „optymalizacja kosztów”, "małe, średnie, duże nakłady", „cenny czas”, „jedno miejsce”, „jakość i rzetelność”, „logistyka i montaż” – pomyśl POSperita.

CHCEMY ZDOBYĆ TWOJE ZAUFANIE. JESTEŚMY TU DLA CIEBIE.

Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie. Współpracujemy z profesjonalistami i chcemy pozyskiwać nowych.

Chcemy aby poziom obsługi naszych klientów dorównywał poziomowi naszej technologii. I odwrotnie. Słuchamy Was. Odpowiadamy na Wasze problemy i wyzwania. Chcemy być i jesteśmy dla Was.

A to nie koniec. Na bieżąco będziemy informować o nowych projektach, które odpowiadać będą Waszym potrzebom. Offset w zakresie produkcji POS to tylko jedna ze znaczących dla Was zmian. Tak, zmieniamy się. Śledzimy trendy. Analizujemy. Patrzymy w przyszłość.

Zrobimy wszystko, aby Wasze doświadczenie współpracy z nami było pozytywnie. Tym, którzy już nam zaufali, DZIĘKUJEMY!

Planując kolejne kampanie POS - skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się więcej na temat możliwości produkcyjnych zarówno dzięki drukowi cyfrowemu, jak i technologii offset, którą wdrożyliśmy http://posperita.pl/contact.

 KOMENTARZE

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze komentarza, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, Twój komentarz został zapisany poprawnie.

BLOG PROWADZONY PRZEZ

img-responsive

ZNAJDŹ NAS NA

PRZECZYTAJ TAKŻE

AUTORZY POSTÓW

TAGI